18.12.2012. 08:38
Pirmdien Anglijas premjerlīgas mačā laukumā atgriezās Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, bet viņa pārstāvētā Reading vienība ar 2:5 savā laukumā atzina Londonas Arsenal pārākumu.

Latvietis laukumā devās pirmo reizi pēdējo četru maču laikā, jo trīs spēlēs nebija pat pieteikumā, bet iepriekšējo cīņu vēroja no rezervistu soliņa. Pret Arsenal Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, tomēr tas neglāba Reading komandu no sestā zaudējuma pēc kārtas.

Jau pirmajā puslaikā viesi guva trīs vārtus - 14.minūtē izcēlās Lukašs Podoļskis, bet spāņu pussargs Kazorla ar nelielu intervālu 32. un 34.minūtē guva vēl divus vārtus. Otrā puslaika vidū dažu minūšu laikā komandas apmainījās ar trim vārtu guvumiem - vispirms Kazorla panāca 4:0, noformējot hettriku, bet Adams Le Fondrs un Džimijs Kebe divus vārtus atguva laukuma saimniekiem. Pēdējo vārdu mačā tomēr teica Arsenal, kad spēles 80.minūtē Teo Volkots guva piektos vārtus.

Reading kontā 17 mačos ir tikai deviņi punkti un šobrīd komanda 18 klubu konkurencē ieņem pēdējo vietu. Savukārt Arsenal ar 27 punktiem ir piektie. Vadošo četriniekā pēc 17.kārtas mačiem atrodas Mančestras United (42) un City (36), seko Chelsea (29 punkti 16 spēlēs) un Tottenham Hotspur (29,17).

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa