24.01.2015. 19:08
Latvijas futbola izlases aizsargs un kapteinis Kaspars Gorkšs sestdien guva vārtus Anglijas pēc spēka trešās līgas - League One - čempionāta spēlē, palīdzot Kolčesteras United komandai savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) apspēlēt Londonas vienību Leyton Orient.

Spēles rezultātu 14.minūtē atklāja pussarga Gevins Meisijs, bet Gorkšs izcēlās otrā puslaika ievadā, kad guva vārtus ar galvu pēc centrējuma.

Gorkšs, kā ierasts, laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Šis viņam bija devītais mačs komandā, visās latvietim laukumā pavadot pilnas 90 minūtes.

Kā zināms, Leyton Orient komandā spēlē arī latviešu izcelsmes vārtsargs Adams Legzdiņš, tomēr pašlaik viņš nevar doties laukumā izmežģīta pleca dēļ.

Gorkšs šomēnes noslēdza vēl vienu īstermiņa līgumu ar klubu. Pirms tam aizsargs bija noslēdzis līgumu uz četrām nedēļām, bet pirms jaunas īstermiņa vienošanās noslēgšanas neslēpa, ka meklē iespējas spēlēt augstākā līmenī.

Vēl pavisam nesen aizsargs savu situāciju par nākotni komandā plaši nekomentēja, sakot, ka ar nepacietību gaida katru nākamo maču un tic vienības spējām nosargāt savu vietu valsts trešajā līgā.

Pirms tam Gorkšs kopš pērnās vasaras bija brīvais aģents, kad viņam noslēdzās līgums ar Championship komandu Reading.

Kolčesteras klubs šobrīd ir viens no vājākajiem League One turnīrā, ar 26 spēlēs izcīnītiem 27 punktiem kopvērtējumā ieņemot 21.vietu 24 komandu konkurencē, tomēr tas joprojām ir izkrišanas zonā.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650