29.01.2014. 20:34

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā zināms, «Reading» otrdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru vietējā čempionātā, ar 5:1 apspēlējot Gorkša bijušo komandu «Blackpool». Šis bija otrais graujošais panākums «Reading» mājas spēlē pēc kārtas, jo divas nedēļas iepriekš ar rezultātu 7:1 tika uzveikti Boltonas «Wanderers» futbolisti.

«Šī bija vēl viena lieliska uzvara mājās. Neatceros, kad pēdējo reizi divos mačos guvām kopā tik daudz vārtu. Šādus brīžus spēlētāji izbauda, tāpēc ceru, ka nākotnē šādas cīņas atkārtosies,» Gorkša teikto citē portāls «getreading.co.uk».

Gorkšs uzsver, ka līdz ar panākumiem mainījusies arī atmosfēra ģērbtuvēs. «Klubs pēdējā laikā spēlē ļoti rezultatīvi. Tas ļauj futbolistiem atkal smaidīt un priecāties. Liela nozīme ir pašpārliecinātībai, jo iepriekšējā gada beigās tabulā atradāmies zemu, kas nepavisam nespēja mūs motivēt.»

«Reading» komanda šobrīd turnīra tabulā atrodas sestajā vietā, kas nodrošinātu vietu izslēgšanas spēlēs, lai cīnītos par nokļūšanu premjerlīgā.

«Atlikušajās spēlēs mums ir jāturpina spēlēt veiksmīgi, tad arī redzēsim, kur sezonas izskaņā atradīsimies,» piebilda Gorkšs.

Tāpat Latvijas izlases futbolists slavēja komandas rezultatīvāko futbolistu Adamu le Fondru, kurš aizvadītajā mačā pret «Blackpool» guva trīs vārtus jeb «hat-trick».

«Le Fondrs šobrīd ir lieliskā formā. Man nepatiktu spēlēt pret viņu, jo viņš uztver visas adresētās bumbas, kā arī lieliski noslēdz vārtu gūšanas momentus,» sacīja 32 gadus vecais futbolists.

Turnīra kopvērtējumā «Reading» futbolisti ar 44 punktiem 28 cīņās joprojām saglabā sesto vietu.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties