20.12.2014. 18:55
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 17. kārtas mačā Artjoms Rudņevs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet viņa "Hamburger SV" Gelzenkirhenē cīnījās 0:0 ar "Schalke". Rudņevam pirmā puslaika beigās bija arī viena laba vārtu gūšanas iespēja. Savukārt Anglijas 1. ligā pie uzvaras tika Kaspara Gorkša "Colchester United".

Kaspara Gorkša "Colchester United" šovakar viesos ar 1:0 pieveica Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Gerija Džonsona trenēto "Yeovil Town". Izšķirošie vārti Kreiga Īstmonda kontā 72. minūtē. Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, savukārt "Colchester" pēc trim iegūtajiem punktiem turnīra tabulā pacēlusies uz 21. vietu 24 komandu konkurencē.

Artjoms Rudņevs un "Hamburger SV" čempionāta pirmā apļa noslēgumā tikās ar Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā iekļuvušo Gelzenkirhenes "Schalke", kura turnīra tabulā pirms 17. kārtas bija viena punkta attālumā no labāko trijnieka. Rudņevs jau atkal bija iekļauts HSV pamatsastāvā, turklāt šoreiz laukumā izgāja kā vienīgais izvirzītais uzbrucējs.

Lai arī "Schalke" kopumā izskatījās labāk un arī veidoja labākus momentus nekā HSV, pirmais puslaiks beidzās ar 0:0. Arī Hamburgai bija pāris labas iespējas, tai skaitā arī Rudņevam neilgi pirms pārtraukuma, kad pēc Nikolai Millera piespēles uzbrucējs nonāca viens pats ļoti labā pozīcijā, tomēr nespēja veiksmīgi pabeigt uzbrukumu. Tāpat Rudņevs bija redzams vēl pāris epizodēs, taču ne tuvu tik bīstamās, cik šī.

Pēc pārtraukuma Hamburga sāka uzbrukt aktīvāk un veiksmīgāk. Jo īpaši aktīvs bija Lūiss Holtbijs, kuram padevās arī viens ļoti bīstams sitiens, pēc kura mājiniekus glāba vārtsargs Fērmans. Tuvojoties mača beigām, iniciatīvu atkal pārņēma "Schalke", izveidojot vairākus momentus pie Drobnija vārtiem, turklāt Neudštaders trāpīja pa stabu. Beigās mačs arī noslēdzās ar 0:0. Rudņevs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, tāpat kā vēl 10 viņa komandas biedri, jo Hamburga neveica nevienu maiņu.

Tikmēr vēl vienu neveiksmi piedzīvoja Dortmundes "Borussia", ar 1:2 piekāpjoties Brēmenes "Werder". Dortmunde ielaida jau pašā sākumā, nonāca zaudētājas lomā arī ar 0:2 un Matsa Hummelsa vārti 20 minūtes pirms beigām bija par maz, lai iegūtu kaut punktu. Pie uzvaras tika "Augsburg", kamēr vēl divi mači noslēdzās neizšķirti.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
19.12.2014. 21:30 FSV Mainz – Bayern München 1:2 (1:1) Soto 21' – Šveinsteigers 24'; Robens 90'
20.12.2014. 16:30 Augsburg – Borussia M'Gladbach 2:1 (1:1) Felners 20'; Bobadilja 51' – Krūze 3'(11m)
20.12.2014. 16:30 Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt 1:1 (0:1) Bellarabi 83' – Meiers 37'(11m)
20.12.2014. 16:30 Schalke – Hamburger SV 0:0
20.12.2014. 16:30 VfB Stuttgart – SC Padeborn 0:0
20.12.2014. 16:30 Werder Bremen – Borussia Dortmund 1:0 (1:0) Zelke 3'; Bartelss 62' – Hummelss 69'
20.12.2014. 19:30 VfL Wolfsburg – Köln
21.12.2014. 16:30 Hertha BSC – Hoffenheim
21.12.2014. 18:30 SC Freiburg – Hannover