07.02.2015. 19:25
Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs sestdien guva savus pirmos vārtus Grieķijas augstākās līgas čempionātā, palīdzot Iraklijas «Ergotelis» komandai savā laukumā ar 3:2 (3:1) pārspēt Krētas OFI futbolistus.

• Gorkšs Grieķijā debitē ar pilnu spēli un sagrāvi 2015. g. 4. februāris
  • Gorkšs ar Grieķijas klubu «Ergotelis» noslēdzis pusotra gada līgumu 2015. g. 29. janvāris

Gorkšs precīzi sita spēles 36.minūtē, kad panāca rezultātu 3:1.

Gorkšs arī savā otrajā mačā jaunās komandas sastāvā laukumā pavadīja pilnas 90 minūtes. Viņa pārinieks aizsardzības centrā bija francūzis Sirjaks Luvjons.

Viesi 2:3 panāca spēles 68.minūtē, tomēr atlikušajā laikā savu teritoriālo pārsvaru vairs nespēja izmantot.

Kā ziņots, Gorkšs janvāra pēdējās dienās ar «Ergotelis» komandu, kurā iepriekš karjeras laikā spēlējis Māris Verpakovskis, noslēdza līgumu līdz 2016.gada vasarai.

Gorkšs kopš pērnās vasaras bija brīvais aģents, kad viņam noslēdzās līgums ar Anglijas otrās līgas - «Championship» - komandu «Reading». Kopš tā laika viņš spēļu praksi bija guvis vienīgi Latvijas izlases rindās, kā arī trenējies ar pašmāju klubu «Skonto», bet Anglijā viņš atgriezās decembra pirmās nedēļas nogalē, sākot spēlēt trešās līgas - «League One» - komandā Kolčesteras «United». Latvietis ar Kolčesteras komandu noslēdza īstermiņa līgumu, bet janvārī tas uz īstermiņa nosacījumiem tika pagarināts atkal.

Anglijā aizsargs spēlēja kopš 2006.gada, bet pirms tam viņš pārstāvēja Latvijas komandas «Auda» un «Ventspils», kā arī spēlēja Zviedrijā.

«Ergotelis» ar 21 punktu 22 spēlēs Grieķijas čempionātā pašlaik ieņem 15.vietu 18 klubu konkurencē. Sezonas izskaņā no augstākās līgas automātiski izkritīs divas vājākās komandas, bet 16.vietai būs jāpiedalās pārspēlēs.