17.10.2015. 11:37
Latvijas futbola izlases aizsargs un kapteinis Kaspars Gorkšs piektdien izpelnījās dzelteno kartīti Čehijas augstākās līgas čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Prāgas «Dukla» savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar «Mlada Boleslav» vienību.

• Gorkšs noslēdzis līgumu ar Čehijas klubu «Dukla» 2015. g. 21. septembris

Gorkšs laukumā pavadīja visu maču, bet brīdinājumu viņš izpelnījās dueļa 52.minūtē.

Mača rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja «Dukla» futbolists bosnietis Aldins Čajičs, bet rezultātu viesi izlīdzināja 81.minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Lukāšs Magera.

«Dukla» Čehijas čempionātā ar desmit spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ieņem 11.vietu turnīra tabulā, kamēr līdere ar 20 punktiem deviņās spēlēs ir Prāgas «Sparta».

Gorkšs nupat atgriezies no Latvijas izlases, kuras sastāvā aizvadīja abas noslēdzošās 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles pret Islandi (2:2) un Kazahstānu (0:1).

«Dukla» no pagājušā gadsimta piecdesmitajiem līdz astoņdesmitajiem gadiem 11 reizes uzvarēja bijušās Čehoslovākijas čempionātā. Deviņdesmito gadu sākumā klubs izkrita no Čehijas čempionāta augstākās divīzijas, kur atgriezās vien pirms četriem gadiem.

Kā zināms, Gorkšs ar «Dukla» klubu noslēdzis līgumu uz vienu sezonu.

Arī pagājušās sezonas sākumā aizsargs ilgstoši bija brīvais aģents, jo noslēdzās viņa līgums ar Anglijas otrās līgas - «Championship» - komandu «Reading». Sākotnēji viņš spēļu praksi guva vienīgi Latvijas izlases rindās, bet decembrī uz īstermiņa līguma nosacījumiem pievienojās Anglijas trešās līgas - «League One» - komandai Kolčesteras «United».

Pēc šī līguma beigām Gorkšs janvārī pievienojās Grieķijas augstākās līgas klubam Iraklijas «Ergotelis». Tā kā šī vienība nesaglabāja vietu augstākajā līgā, Gorkšs atkal kļuva par brīvo aģentu.