23.08.2012. 00:06

Latvijas futbolista Kaspara Gorkša pārstāvētā Reading komanda trešdien Anglijas premjerlīgas spēlē nepareizi ieskaitītu vārtu dēļ ar rezultātu 2:4 (2:1) izbraukumā piekāpās slavenajai Londonas Chelsea vienībai.

Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, rādot stabilu sniegumu, bet nespējot komandu paglābt no zaudējuma.

Mačs sākās ar lielu mājinieku spiedienu un rezultātu 18.minūtē atklāja Chelsea futbolists Frenks Lempards, realizējot 11 metru soda sitienu. Tomēr līdz 30.minūtei viesiem izdevās pārņemt vadību, kad precīzi bija situši vasaras jaunieguvumi Pāvels Pogrebņaks un Denijs Gatrī. Ar rezultātu 2:1 Reading labā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā Chelsea nepārtraukti uzbruka un tas vainagojās panākumiem, kad 69.minūtē ar tālsitienu izlīdzinājumu panāca Gerijs Keihils. Savukārt vadību mājinieki ieguva 81.minūtē, kad vārtu priekšā veiksmīgākais bija Fernando Torress. Atkārtojumi parādīja, ka spānis piespēles veikšanas brīdī atradies aizmugures stāvoklī, bet līnijtiesnesis to nefiksēja.

Cīņas beigās jau pilnā sastāvā uzbrukumā devās Redingas klubs, bet tā tas kompensācijas laika izskaņā kapitulēja ceturto reizi, kad bumbu tukšos vārtos ieraidīja Braņislavs Ivanovičs.

Kā ziņots, pagājušajā sestdienā Gorkšs kļuva par pirmo Latvijas spēlētāju nepilnu astoņu gadu laikā, kurš devies laukumā premjerlīgas spēlē, bet Reading komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Stokas City.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161