02.01.2015. 14:54
Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša palikšana Anglijas "League One" jeb trešās spēcīgākās līgas vienībā "Colchester United" ilgāk par šodien joprojām nav skaidra, ziņo eadt.co.uk.

Gorkšs pievienojās "Colchester United" vienībai decembra sākumā, parakstot īstermiņa līgumu līdz šī vakara spēlei Anglijas kausa izcīņā pret Čempionāta vienību "Cardiff". Vakar Gorkšam bijusi saruna ar komandas galveno treneri Toniju Hjūmsu, taču pēc tās neviena no pusēm vēl nedeva skaidru atbildi par Kaspara turpmākajiem plāniem.

Klubs vēlas turpināt sadarbību arī ar pussargu Deividu Foksu, kuram beigsies trīs mēnešu līgums. Tā kā komandai šobrīd iet pavisam švaki, "League One" turnīra tabulā ieņemot priekšpēdējo pozīciju, klubs nolēmis janvārī pastiprināt sastāvu. Tomēr prioritāte esot Gorkša un Foksa noturēšana un no tā, kā veiksies ar šo mērķu īstenošanu, atkarīga pārējo plānu realizēšana.

Gorkšs piedalījies četrās līgas spēlēs un vienā kausa izcīņas spēlē. Šovakar Anglijas kausa trešās kārtas spēlē "Colchester United" ar Gorkšu ierindā viesos tiksies ar "Cardiff". Mača sākums 21:45.

Izmantotie resursi:Home - East Anglian Daily TimesKarateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties