21.12.2014. 18:25

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tūres karti dalībai LET Jansone nodrošināja ar izšķirošajā kvalifikācijas turnīrā dalītu 26.vietu 32 valstu 120 spēlētāju konkurencē. Vietu LET ieguva kvalifikācijā 34 labākās spēlētājas. Jansone 90 bedrītes piecās kārtās izspēlēja ar 361 sitienu (75-71-73-69-73) jeb vienu sitienu virs teorētiski nepieciešamās normas (PAR).

Visveiksmīgāk 26 gadus vecā Jansone aizvadīja turnīra ceturto kārtu, kur 18 bedrītes izspēlēja ar 69 sitieniem jeb -3 zem PAR. Pēc piecas dienas ilgušas cīņas rīdziniece vietu tūrē nodrošināja pēdējā bedrītē, ko izspēlēja ar vienu sitienu zem PAR un summā sasniedza pēdējo tūres kartes iegūšanai atbilstošo rezultātu.

Kvalifikācijas pamatturnīrā divos Marakešas golfa laukumos „Samanah” un „Al Maaden” spēlēja gan dalībnieces, kas iepriekš veiksmīgi startēja priekškvalifikācijas turnīros, gan golferes, kas līdzšinējo nopelnu dēļ bija atbrīvotas no spēlēšanas priekškvalifikācijā. Jansone LET spēlēja arī 2014.gadā, taču rangā netika tik augstu, lai automātiski saņemtu tūres karti nākamajai sezonai.

Kvalifikācijas pamatturnīrā uzvarēja dāniete Anna Madsena ar rezultātu -17 zem PAR, tuvāko konkurenti anglieti Džordžiju Hallu apsteidzot par diviem sitieniem.

LET sezona sāksies februārī Austrālijā un Jaunzēlandē, bet vēlāk paredzēti turnīri Āzijā, Āfrikā un Eiropā. 2014.gadā tūrē bija 22 turnīri 18 valstīs ar 12 miljonu eiro kopēju balvu fondu.

Jansone aizvadītajā sezonā pirmoreiz iekļuva profesionāļu pasaules rangā, pēc kura noteiks dalībnieces 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu turnīram. Pirms pievienošanās LET Jansone divus gadus aizvadīja Ziemeļamerikā Dāmu profesionālā golfa asociācijas (LPGA) fārmtūrē.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties