16.07.2015. 08:47
CONCACAF "Gold Cup" turnīrā aizvadītajā naktī Šārlotē (ASV) par pēdējo ceturtdaļfinālistu kļuva Kubas valstsvienība, kas ar 1:0 pārspēja Gvatemalas futbolistus, ieņemot trešo vietu C apakšgrupā.

Vienīgos vārtus Kubas izlases labā mačā, kurā uzvara bija nepieciešama abām komandām, 73. minūtē guva Maikels Reijess. Tādējādi kubieši ieguva trešo vietu C apakšgrupā un kā otra labākā trešās vietas ieguvēja kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Pēdējās spēļu kārtas C apakšgrupas otrajā mačā Meksikas futbolisti rezultatīvā cīņā nospēlēja neizšķirti 4:4 ar Trinidadas un Tobāgo valstsvienību, kas tādējādi nosargāja pirmo vietu apakšgrupā.

"Gold Cup" ceturtdaļfinālā savā starp tiksies ASV un Kuba, Haiti un Jamaika, Trinidada & Tobāgo un Panama, kā arī Meksika un Kostarika.

Pirms diviem gadiem "Gold Cup" turnīrā piekto reizi vēsturē triumfēja ASV futbolisti, kas finālmačā ar 1:0 uzvarēja Panamas izlasi.

Izmantotie resursi:concacaf.com