26.02.2012. 11:19
Austrijas handbola līgas pirmā piecnieka spēlēs trešo uzvaru pēc kārtas guva Jāņa Glušaka pārstāvētais "Alpla HC Hard", kas savā laukumā ar 27:26 pārspēja pašreizējo čempionu "WAT Margareten". Glušakam vieni gūti vārti.

Pirmo puslaiku Hardas komanda uzvarēja ar 14:11, bet otrā sākumā Glušaks panāca 16:12. Atrāviens nesekoja. Vēl vairāk - 45. minūtē rezultāts jau bija neizšķirts 20:20. Trīs minūtes un 48 sekundes pirms beigām mājinieki panāca 27:26 un izrādījās, ka tie bija pēdējie vārti šajā mačā.

Valda Labanovska trenētais Insbrukas "HIT medalp Tirol" savā laukumā ar 25:21 pārspēja eksčempionu HC "Bregenz" un arī var iesaistīties cīņā par medaļām - ar 4 punktiem Insbrukas komanda ieņem 4. vietu un tikai punkts to tagad šķir no trešās vietas.

Līderi ar 9 punktiem ir "Alpla HC Hard" un Kremzas komanda.