10.09.2016. 08:25
Vakar vakarā tika dots starts otrajai spēļu kārtai Anglijas regbija Premjerlīgā un tika aizvadītas divas spēles, vienā no kurām Glostera, cīnoties ar Vusteras “Warriors”, nespēja izmantot viena vīra pārsvaru un cīnījās neizšķirti – 23:23.

Glosteras komandai čempionāts ir sācies diezgan cerīgi, taču neveiksmīgi, jo pirmajā spēlē, atrodoties lielā vadībā pret Lesteras “Tigers”, viņi beigu beigās šo vadību zaudēja un zaudēja arī visā mačā. Tieši tāpēc Glosteras komandai spēle pret Vusteras “Warriors”, kas noteikti nav tik spēcīga kā lesteriešu vienība, bija svarīga, proti, lai atkoptos no pirmās nedēļas zaudējuma.

Savukārt “Warriors” mājas spēlei gatavojās pēc bezierunu kapitulācijas Londonas “Saracens” komandai, kas arī, protams, nav nekāds pārsteigums.

Tieši mājnieki arī bija tie, kas spēli sāka aktīvāk un pirmajā puslaikā guva divus piezemējumus un kopā 15 punktus uz ko Glostera spēja atbildēt vien ar diviem precīziem soda sitieniem. Savukārt otrajās 40 minūtēs spēle izlīdzinājās, precīzāk, tas notika tikai tāpēc, ka “Warriors” palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja Alafoti Faosiliva.

Glosteras vienībai tas ļāva gūt divus piezemējumus, taču arī Vusteras regbisti nesēdēja savā laukuma pusē, bet gan devās uz priekšu un spēja gūt vēl astoņus punktus. Beigu beigās komandas vienojās par neizšķirtu, kas faktiski neapmierināja abas komandas, jo Vustera savās mājās bija diezgan tuvu tam, lai uzvarētu, bet Glosterai tas ir vājš mierinājums, jo pirms sezonas viņi plānoja paveikt lielas lietas un cīnīties par visaugstākajiem sasniegumiem.

Savukārt otrajā spēlē tikās Seilas “Sharks” un Londonas “Harlequin” komandas. Seiltas komandai pirmajā sezonas cīņā tika fiksēts minimāls zaudējums pret Ņūkāslas “Falcons”, bet “Arlekīni” pirmajā kārtā izmocīja uzvaru pret debitantiem no Bristoles.

Šī cīņa sākās ar nepatīkamu momentu, jo smagu savainojumu guva Tīdžejs Ioanī, kuram turpat uz laukuma arī sniedza pirmo palīdzību, tāpēc spēles sākums, jo incidents notika mača otrajā minūtē, mazliet ievilkās.

Cīņas turpinājumā “Sharks” komanda, pateicoties debitanta Dena Magforda lieliskajai spēlei, raidot bumbu vārtos, izvirzījās vadībā ar 9:0 un šo vadību tā arī neatdeva un spēle tika novesta līdz uzvarošām beigām – 19:10 par labu mājniekiem, Seilas “Sharks”. Zaudētāju rindās ar piezemējumu izcēlās bijušais Anglijas izlases kapteinis Kriss Robšavs, bet uzvarētāju vienīgo piecu punktu uzbrukumu noslēdza Deivids Seimūrs.

Jāpiebilst, ka arī “Harlequins” komandai mačs bija jānoslēdz 14 vīru sastāva, jo 71. minūtē sarkanā kartīte tika parādīta Metjū Luamanu.

Anglijas regbija Premjerlīgas spēles turpināsies arī šodien, kad Bata uzņems Ņūkāslas “Falcons”, bet pie Lesteras “Tigers” viesosies Londonas “Wasps”.