24.11.2017. 22:05

Neraugoties uz aizokeāna spēlētāju un naturalizētā saspēles vadītāja Pū Džetera prombūtni, ukraiņi spēja sapulcēt gandrīz identisku sastāvu kā Eiropas čempionātā un faktiski pat pastiprinājās. Divas dienas pirms spēles komandai pievienojās NBA attīstības līgas spēlētājs Maksims Pustozvonovs, taču galveno pozitīvo impulsu deva uzbrūkošā aizsarga Serhija Gladira pievienošanās.

Astoņas sezonas Spānijā un Francijā aizvadījušais spēlētājs pirmajā puslaikā sagādāja pamatīgas galvassāpes zviedru aizsardzībai, īsā laikā realizējot 4 no 6 tālmetieniem un gūstot 14 punktus. Tikpat aukstasinīgi rīkojās saspēles vadītājs Deniss Lukašovs, trāpot 3 no 3 trīspunktniekiem, bet groza apakšā gandrīz neapturams bija Vjačeslavs Kravcovs.

Minētais trio pirmajās 20 minūtēs zviedru grozā salādēja par vienu punktu vairāk nekā mājinieki spēja kopā (35-34). Zviedriem līdzīgu vilcēju nebija – Čerapovičam astoņi, Hokansonam septiņi punkti. Puslaikā mājiniekiem pavērās izteikti nelabvēlīga aina – 53:34 ukraiņu labā. Čerapovičs, Hokansons un Gadefors pēc pārtraukuma sāka arvien biežāk trāpīt no perimetra, taču pārmest tiltu pāri pirmajā puslaikā izraktajai aizai tā arī nespēja.