14.01.2017. 13:53

Apliecinājām raksturu. No 0:2 nav viegli atspēlēties. Tas ir psiholoģiski grūti,” pēc mača teica izlases galvenais treneris. “Atradām pareizos ieročus, un spējām lauzt spēles gaitu. Pirmā seta aizlaišana vējā (bija 21:16 un 22:21. - D.Ā.) ir nepatīkama, bet tāda ir dzīve. Nav vēl tās pārliecības par sevi. Parādās kļūdas, sākas stress...

Neko daudz nemainījām. Spēles plāns palika tas pats. 1. un 2. setā nepiespiesto kļūdu daudzums mums bija deviņas un desmit. Pēdējos trijos setos izdevās kļūdu daudzumu samazināt uz pusi. Gudrāk nospēlējām uzbrukumā, ne tik vienveidīgi kā pirmajos divos setos. Izdevās uzlabot servju uzņemšanu un bloku.”

Pēc spēles var gudri spriest, ka četras maiņas gan spēlētāju, gan izkārtojuma ziņā bija nepieciešamas jau ātrāk, taču tās tika izdarītas trešajā setā un palīdzēja uzvarēt. “Malacis Kristers Keišs, kurš labi iesaistījās spēlē,” veiksmīgo maiņu lomu uzvarā apstiprināja arī treneris. “Viņam nav bijusi tik liela spēļu prakse, un prieks, ka viņš laukumā nepazuda. Arī Kristapa Platača pārvietošana no pirmā tempa pozīcijas uz diagonāli bija veiksmīgs risinājums, jo palielinājās jauda. Turklāt arī cēlāja un Kristapa saikne uzbrukumā īsti nenostrādāja, kas var būt saistīts ar saraustīto gatavošanās periodu. Kā diagonāle Platačs bija labāks. Diagonālā spēlētāja Roberta Kļaviņa trauma tomēr atspēlējas.”

Vaicāts, vai vairāk jāpriecājas par to, ka pēc diviem zaudētiem setiem gūta uzvara, vai jāpārdzīvo, ka netika gūti visi trīs punkti, Mārtiņsons palika reālists: “Tāds ir jauniešu volejbols. Jāskatās pozitīvi, jo pēc pirmajiem diviem setiem par uzvaru domāt daudz pamata nebija. Tagad jādomā par to, kā pāris setos aizķert Poliju vai pat uzvarēt to, ja gribam tikt uz finālturnīru. Pētīsim Polijas spēli, kaut arī Zviedrija īsti nebija kritērijs, pēc kā vērtēt mājiniekus. Poļiem ir agresīva lēcienserve un atlētiski slaidi puiši, kas nozīmē citu uzbrukuma un bloka augstumu, bet ir pamatvirzieni, ko liksim spēles plānā. Labi varam nospēlēt tikai tad, ja izdosies nospēlēt disciplinēti.”

Kā tas izdosies, redzēsim jau 19:00. Spēli varēs vērot arī portālā Watch Sport Live Streams + Videos Online |... Tikai nenokariet tīklu, lai nav kā vakar, kad otrajā setā poļiem bilde izbeidzas.:)

P.s. Saruna notika vakar vakarā.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties