24.12.2014. 09:41
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» otrdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 3:6 Detroitā pret «Red Wings».

«Sabres» izlaida vadību ar 3:1, kad bija aizvadīta nepilna puses spēles laika.

Mājinieki paspēja gūt vienus vārtus vēl līdz otrās trešdaļas beigām un četrus vārtus - trešajā. Pirmos vārtus «Red Wings» guva realizējot skaitlisko vairākumu, ko bija ieguvuši pēc  Girgensona noraidījuma par Pāvela Dacjuka ķeksēšanu ar nūju. Tobrīd rezultāts kļuva 1:1.

Girgensons spēlēja 19 minūtes un 31 sekundi, izdarīja divus metienus uz vārtiem un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

«Red Wings» pārtrūka sešu zaudējumu sērija, savukārt «Sabres» piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Teda Nolana trenētā komanda ar 29 punktiem pēc 35 spēlēm joprojām ir pēdējā vietā Atlantijas divīzijā un priekšpēdējā - 15. vietā Austrumu konferencē.