04.02.2015. 07:45
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» otrdien Monreālā ar 3:2 uzvarēja vietējo «Canadiens» pārtraucot 14 zaudējumu sēriju un neatkārtoja trešo garāko neveiksmju sēriju vienai komandai Nacionālās hokeja līgas (NHL) vēsturē.

Girgensons šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Laukumā viņš pavadīja 22 minūtes un 30 sekundes, izdarīja trīs metienus un spēli beidza ar lietderības koeficientu mūinus divi.

Drjū Stafords sestajā minūtē «Sabres» izvirzīja vadībā, Brendons :Prusts drīz rezultātu izlīdzināja, bet līdz pirmās trešdaļas beigām Mets Mulsons un Braiens Džonta panāca 3:1 uz ko trešā perioda sākumā ar vārtiem atbildēja Dāvids Dešamē.

«Sabres» ar 33 punktiem 51 spēlē joprojām ieņem pēdējo vietu visā NHL. Girgensons ar 24 punktiem ir otrs rezultatīvākais savā komandā un ar 13 vārtiem - labākais vārtu guvējs.