03.01.2015. 09:22
Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo «Sabres» piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē savās mājās ar 0:2 atzina Floridas «Panthers» pārākumu, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

• Girgensona «Sabres» piedzīvo zaudējumu pret konferences līderiem 2015. g. 1. janvāris
  • Girgensona pārsvars NHL Visu zvaigžņu spēles balsojuma galvgalī turpina sarukt 2014. g. 30. decembris

Girgensons spēlēja 18 minūtes un 48 sekundes, reizi meta pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 11 no 20 iemetieniem un spēli beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts «Panthers» vārtsargs Roberto Longo, kurš atvairīja visus 30 pretinieku metienus, 68. reizi karjerā paliekot «sausā». Longo trešo spēli pēc kārtas tieši Bufalo savos vārtos neielaida nevienu ripu. Pēdējo reizi «Sabres» hokejisti Longo savās mājās pārspēja 2006. gada 11. februārī.

Floridas komanda abus vārtus guva pirmajā periodā, kad precīzi bija Breds Bojess un Niks Bjugstads. «Sabres» galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles tieši pirmo periodu nosauca par «šausmīgu» mājinieku izpildījumā, jo turpinājumā viņa vadītā komanda nedaudz uzlabojusi spēli, taču ne tik daudz, lai izglābtos no zaudējuma.

«Sabres» piedzīvoja 25. zaudējumu 39 spēlēs un ar 31 punktu joprojām ieņem pirmspēdējo 15. vietu Austrumu konferencē. Pēdējos astoņos mačos «Sabres» ir zaudējuši septiņas reizes.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana