06.11.2015. 07:43
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas mačā cieta latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

• Girgensonam otrais punkts; «Sabres» svin uzvaru Ņujorkā 2015. g. 2. novembris
  • Girgensons palīdz «Sabres» izcīnīt ceturto uzvaru sezonā 2015. g. 31. oktobris

Aizvadītajā cīņā «Sabres» ar rezultātu 1:4 savā laukumā kapitulēja Tampabejas «Lightning» komandai.

Trešajā periodā Bufalo hokejisti ielaida trīs vārtus, bet paši nespēja pārspēt «Lightning» vārtsargu Andreju Vasiļevski. Atlikušajā laikā vienības apmainījās pa vienam precīzam metienam, un «Sabres» cieta neveiksmi.

Girgensons kārtējo reizi punktus neguva. Latvietis šonakt laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes, lietoja vienu spēka paņēmienu un cīņu noslēdza ar neitrālu negatīvu lietderības koeficientu.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Viktors Hedmans, Tailers Džonsons, Stīvens Stamkoss un Ņikita Kučerovs.

Tikmēr vienīgos vārtus «Sabres» komandā guva Džeks Aikls.

Šīs sezonas 13 NHL cīņās Girgensons iekrājis divus (1+1) rezultativitātes punktus.

Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 10 punktiem 13 mačos atrodas 14. pozīcijā.