04.04.2014. 09:07
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas mačā piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā spēlē Teda Nolana padotie ar rezultātu 1:2 viesos piekāpās Sentluisas «Blues» vienībai.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izdarīja 2 metienus pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rezultātu otrās trešdaļas sākumā atklāja «Blues» uzbrucējs Maksims Lapjērs, bet trešās trešdaļas 19.minūtē Brendans Morovs rezultātu dubultoja - 2:0. Vienīgos vārtus, kad laukumā atradās arī Girgensons, «Sabres» guva 54 sekundes līdz pamatlaika beigām, precīzs bija Koudijs Hodžsons.

LASI TVNET: Ko nozīmē grauzt ledu? Latvietis jums to parādīs

Nākamo maču Bufalo hokejisti aizvadīs jau šonakt, kad viesosies pie Detroitas «Red Wings» komandas.

Atgādināsim, ka šis Girgensonam ir trešais aizvadītais mačs pēc savainojuma izārstēšanas. Latvijas uzbrucējs laukumā nebija devies kopš 6.marta.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 51 punktu 76 mačos ieņem pēdējo, 15.vietu. Savukārt «Blues» ar 11 punktiem atrodas Rietumu konferences un visas līgas pirmajā vietā.