11.02.2015. 08:03
Kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz trešdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 1:2 savā laukumā piekāpās Otavas «Senators» komandai.

21 gadu vecais Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 20 minūtes un 7 sekundes, kuru laikā veica 3 metienus pa vārtiem, lika lietā 4 spēka paņēmienus, bloķēja 1 pretinieku mesto ripu, uzvarēja 10 no 18 iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu 13. minūtē vairākumā atklāja Otavas komandas zviedru aizsargs Ēriks Kārlsons. Trešās trešdaļas sākumā (6') izlīdzinājumu skaitliskajā pārsvarā panāca aizsargs Tailers Maijers, bet uzvaru nesošo ripu «Sabres» vārtos 7 minūtes un 45 sekundes pirms mača beigām iemeta čehs Milans Mihaleks.

Bufalo vienība pa «Senators» vārtsarga Robina Lēnera vārtiem veica 36 metienus.

Šīs sezonas 55 NHL cīņās Girgensons izcēlies ar 14 vārtu guvumiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -17.

«Sabres» komandai šis ir 17. zaudējums pēdējās 19 spēlēs. Teda Nolana vadītā vienība ar izcīnītiem 35 punktiem ir vājākā komanda Austrumu konferencē un visā līgā. Tikmēr «Senators» izcīnītais 51 punkts dod 11. pozīciju.