07.02.2014. 07:24

«Sabres» hokejisti viesos ar 2:3 piekāpās Otavas «Senators», bet Girgensons nepilnu 17 minūšu laikā veica četrus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bufalo komandā ar precīziem metieniem izcēlās Tailers Enīss un Drjū Stafords, bet «Senators» labā divus vārtus guva Milans Mihaleks, kurš 23 sekundes līdz mača beigām nodrošināja mājiniekiem uzvaru, savukārt vienreiz precīzi meta Ēriks Karlsons.

Šosezon Girgensons līdz olimpiskajam pārtraukumam NHL aizvadījis 56 spēles, kurās guvis piecus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis sešas soda minūtes un lietderības koeficientu -10.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 38 punktiem 57 mačos joprojām ir pēdējā, 16. vietā.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs tikai pēc Soču olimpisko spēļu pārtraukuma, kad savā laukumā pārceltajā mačā uzņems Karolīnas «Hurricanes» komandu