06.09.2014. 17:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Girgensons vīriešu konkurencē pusmaratonu veica vienā stundā, astoņās minūtēs un trijās sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Rolands Kaimiņš, kurš uzvarētājam zaudēja minūti un 22 sekundes, bet trešais mērķa līniju šķērsoja Kristaps Bērziņš ar rezultātu viena stunda, 10 minūtes un 32 sekundes. 

Kažemāka dāmu konkurencē uzvarētājas titulu nodrošināja ar rezultātu viena stunda, 19 minūtes un četras sekundes. Kitija Valtere finišu sasniedza trīs minūtes un 39 sekundes vēlāk, iegūstot otro vietu. Trešā bija Liene Bernsone ar rezultātu viena stunda, 25 minūtes un 44 sekundes.

Savukārt 10 kilometru distanci visātrāk noskrēja Reinis Hartmanis - 34 minūtes un 23 sekundes, turpretim sievietēm ātrākā bija Jeļena Ābele ar rezultātu 38 minūtes un 39 sekundes.

Albertu ģimene saņēma balvu kā kuplākā saime piecu kilometru ģimenes skriešanas un nūjošanas distancē, bet Jūrmalas pilsētas dome nopelnīja balvu, kā visplašāk pārstāvētā nūjotāju komanda.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties