09.12.2013. 23:49
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons pēdējā Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo "Sabres" treniņā iespēlēts pirmajā virknējumā, liecina informācija komandas lapā.

Latvietis Zemgus Girgensons NHL kluba Bufalo "Sabres" 9.decembra rīta treniņā (pēc ASV laika) darbojies komandas pirmajā maiņā ar uzbrucējiem Taileru Enisu un Metu Mulsonu.

Tāds ir galvenā trenera Teda Nolana atbildes solis uz, viņaprāt, neizteiksmīgo pirmās maiņas spēli iepriekšējā mačā pret Monreālas "Canadiens". No "Sabres" pirmā virknējuma uz trešo pazemināts Koudijs Hodžsons, bet otrajā virknējumā spēlēs Drjū Stefords.

"Mūsu vadošajai maiņai bija nelielas grūtības, kur pie vainas, iespējams, bija savstarpējā ķīmija, tāpēc mēs izlēmām vienas punktu guvēju maiņas vietā izveidot trīs," skaidroja Nolans. "Mums jāpārvar šīs grūtības visiem kopā. Tie nebūs viena vai divu indivīdu pūliņi, tas būs komandas darbs. Cerams, ka tas izdosies," piebilda "Sabres" galvenais treneris.

Tiesa, šādi virknējumi gan ir diezgan nosacīti. Piemēram, vairākumā izspēlēs Hodžsons atkal ieņēmis savu vietu pirmās maiņas centrā. "Sabres" rezultatīvākais hokejists gan nav īpaši sarūgtināts par savu pazeminājumu: "Savstarpējai sapratnei ir milzīga nozīme šajā spēlē. Dažreiz tā veidojas uzreiz, bet citreiz ir nepieciešams nedaudz laika, lai to attīstītu. Nav svarīgi, kurā maiņā esi norīkots, tāpat ir jādemonstrē sava spēle."

Šī nav pirmā reize, kad Girgensons treniņos iespēlēts pirmajā virknējumā. Pirms diviem mēnešiem Latvijas uzbrucējs treniņos pie toreizējā "Sabres" trenera Rona Rolstona. Toreiz ar 19 gadus veco Girgensonu kopā vienā virknējumā trenējās Tailers Eniss un Tomass Vaneks, kurš līdzīgi kā Rolstons arī vairs nav "Sabres" komandā.

To, vai Girgensons darbosies vadošajā virknējumā arī spēlē, būs iespēja pārbaudīt naktī no 10. uz 11.decembri, kad "Sabres" savā laukumā uzņems Otavas "Senators".

Mets Mulsons-Tailers Eniss-Zemgus GirgensonsMarkuss Folinjo-Stīvs Ots-Drjū StefordsLūks Adams-Koudijs Hodžsons-Mets D'AgostīniDžons Skots-Koudijs Makkormiks-Ville Leino-Braiens Flins

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties