15.01.2014. 08:05

• Girgensons palīdz «Sabres» uzveikt Ovečkina «Capitals» 2014. g. 13. janvāris
  • Pārtrūkst Girgensona «Sabres» mājas spēļu uzvaru sērija 2014. g. 10. janvāris
  • Girgensons: Spēlēšana izlasē Latvijas hokejistam nozīmē visu 2014. g. 7. janvāris

Aizvadītajā cīņā Teda Nolana padotie ar rezultātu 3:4 savā laukumā piekāpās Filadelfijas «Flyers» hokejistiem.

20 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 15 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otrajā periodā Girgensonam bija lieliska iespēja pašam izcelties, taču viņa mestā ripa trāpīja pa vārtu stabu.

Vārtus «Sabres» komandas labā guva Koudijs Hodžsons, Mets Dagostīnī un Tailers Eniss, bet «Flyers» komandā precīzi bija Jakubs Voračeks, Breidans Šens, Skots Hartnels un Vinsents Lekavaljē.

Pēdējos septiņos NHL mačos latviešu uzbrucējs nav ticis pie neviena punktu, bet iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -7.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs jau trešdien, kad viesos tiksies ar slavenāko Kanādas komandu - Toronto «Maple Leafs».

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar 31 punktu 45 mačos ieņem pēdējo, astoto vietu.