04.12.2016. 09:56
Latvijas vienīgais šī brīža Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejists Zemgus Girgensons sestdien nospēlēja nepilnas deviņas minūtes, bet viņa pārstāvētā Bufalo «Sabres» mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) zaudēja Bostonas «Bruins» komandai.

«Sabres» komandai pārtrūka divu uzvaru sērija, savukārt Girgensons uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 39 sekundes, kas viņam ir otrs mazākais laiks šajā sezonā.

Latviešu uzbrucējs, kurš rezultativitātes punktus nav guvis jau 13 mačos pēc kārtas, arī šoreiz darbojās «Sabres» ceturtajā uzbrucēju virknējumā, izdarot vienu spēka paņēmienu un maču beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Saistītie raksti

«Bruins» rezultātu atklāja pirmajā trešdaļā, kad precīzs bija Davids Krejči, savukārt trešā perioda Patrīss Beržerons viesu pārsvaru dubultoja. Cīņas 50.minūtē Evanders Keins, gūstot savus pirmos vārtus sezonā, starpību samazināja līdz minimumam, tomēr izglābties no zaudējuma Bufalo komanda nespēja.

Iepriekšējos divos mačos «Sabres» ar 5:4 uzvarēja Otavas «Senators» un ar 4:3 pārspēja Ņujorkas «Rangers». Tikmēr «Bruins» tika pie trešās uzvaras pēdējos četros mačos.

Girgensons šosezon 24 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -5.

«Sabres» komanda šosezon 24 spēlēs tikusi pie 23 punktiem, kas dod priekšpēdējo, 15.vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Atlantijas divīzijā Bufalo vienība ir pēdējā, astotajā, pozīcijā.

Tikmēr «Bruins» ar 29 punktiem 25 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā pozīcijā.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs pirmdien, kad viesosies pie Vašingtonas «Capitals» komandas.