01.12.2017. 22:01

„Pavisam noteikt, ka ir grūti situācijā, kad esi nonācis tādā neveiksmju sērijā,” sacīja Zemgus Girgensons pēc šodienas treniņa. „Tas sēž galvā un nekad nevar tikt no tā vaļā. Vienkārši jāpieņem, ka tā ir, jāturpina spēlēt komandas spēle, jāspēlē pareizi un jācer, ka beidzot tiks gūti vārti.”

Girgensons punktus nav guvis jau 17 spēlēs pēc kārtas un sezonā kopumā iekrājis tikai trīs punktus (1+2). Taču 23 gadus vecais uzbrucējs šonakt kļūs par 76. spēlētāju Bufalo vēsturē, kurš pārstāvējis „Sabres” 300 NHL mačos. Lielākoties Girgensons un „Sabres” šajā periodā gan cietuši zaudējumus un atradušies turnīra tabulas lejasgalā.

„Šie bijuši pieci labi gadi,” izteicās Girgensons. „Esmu priecīgs, ka varēju aizvadīt visas šīs spēles ar „Sabres”. Protams, rezultāti nav tādi, kādus es vēlējos. Vēlētos, lai mums būtu izdevies labāk. Taču tā noteikti bijusi laba pieredze, mācoties, kā ir būt profesionālim, kā rūpēties par sevi un strādāt katru dienu. Katru dienu jāatdod hokejam visi 100%. Ja to nedarīsi, tad ilgi neizturēsi.”

Girgensons kļūs par piekto Latvijas hokejistu, kurš NHL aizvadījis 300 spēles. Ar 89 NHL gūtajiem punktiem par viņu rezultatīvāk NHL spēlējuši tikai Sandis Ozoliņš, Sergejs Žoltoks un Kārlis Skrastiņš.

„Sabres” šobrīd ieņem priekšpēdējo vietu līgā, kamēr tās šodienas pretiniece „Penguins”, pašreizējā Stenlija kausa īpašniece, arī nav spēlējusi izcili, 26 spēlēs gūstot 29 punktus, kas tai ļauj ieņemt sesto vietu Austrumu konferencē. „Sabres” sastāvā šonakt atgriezīsies aizsargs Zeks Bogosjans.

Izmantotie resursi:As Girgensons hits 300 games with Sabres,...Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties