06.01.2016. 08:08
Kluba rekordu turpina uzlabot NHL vienība Floridas Panthers, kas otrdien viesos ar 5:1 sagrāva Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo Sabres komandu. Floridai ar 43 gadus veco čehu veterānu Jaromīru Jāgru priekšgalā tā bija jau desmitā uzvara pēc kārtas, kas ir pārliecinoši garākā sērija šobrīd līgā.

Tieši Jāgrs pirmā perioda vidū atklāja mača rezultātu, pēc teicamas partnera piespēles ar vienu pieskārienu raidot ripu garām Sabres vārtsargam Līnusam Ulmarkam. Tie bija 736.vārti čeha NHL karjerā, tādējādi viņš vairs tikai piecu precīzu metienu tiesu atpaliek no trešā visu laiku labākā snaipera līgas vēsturē Breta Hala.

Lai gan otrās trešdaļas ievadā Sabres līderis Raiens O'Reilijs rezultātu vairākumā izlīdzināja, atlikušajā spēles laikā krietni pārāki bija viesi. Ulmarka vārtos sabira vēl trīs ripas, bet pēdējo 101 sekundi pirms finālsirēnas jau tukšajā Sabres cietoksnī raidīja Brendons Pirri.

Tikmēr viesu vārtsargs Roberto Longo atvairīja 31 Sabres metienu, tai skaitā vienu Girgensona raidījumu. Latvietis šoreiz laukumā pavadīja 13:53 minūtes, tiekot pie negatīva lietderības rādītāja -1. Sezonas 36 mačos viņam 8 (3+5) punkti un -2 lietderība.

Sabres ar 34 punktiem 40 spēlēs ir otra vājākā komanda ne tikai Austrumu konferencē, bet arī visā līgā. Tikmēr Panthers ar tikpat mačos iekrātiem 52 punktiem Austrumos ir otrie. Vairāk tikai visas līgas līderiem Vašingtonas Capitals (61).

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA