29.11.2014. 07:59

, LSM.LV - Sports

Girgensons rezultatīvi asistēja Taileram Enisam, kurš 4.minūtē atklāja rezultātu. Pēdējās trešdaļas sākumā Aleksandrs Parento atjaunoja neizšķirtu, bet uzvaras vārtus "Sabres" cīņas priekšpēdējā minūtē guva Mets Molsons, kad ripa negaidīti no apmales atlēca vārtu priekšā. Par spēles pirmo zvaigzni atzina uzvarētāju vārtsargu Jonasu Enrotu, kurš atvairīja 30 no 31 metiena.

Laukumā Girgensons bija 24 minūtes (23:54), veica trīs spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa vārtiem. Latvijas uzbrucējs nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Šosezon 23 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis sešus vārtus un veicis sešas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju. Savukārt balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu Girgensons ir pakāpies uz 7.vietu un sasniedzis ceturto pozīciju uzbrucēju vērtējumā. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 23 spēlēs gūtiem 16 punktiem pakāpās uz priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferencē, kā arī  pameta pēdējo pozīciju līgas absolūtajā vērtējumā, sasniedzot 28.vietu 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs jau sestdien, kad ar Monreālas "Canadiens" tiksies viesos.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana