18.02.2015. 07:48

, LSM.LV - Sports

Girgensons trešā perioda sākumā pēc uzvarēta iemetiena piespēlēja Taileram Enisam, kurš vārtu priekšā pārspēja mājinieku vārtsargu Koriju Šneideru. Girgensons spēlēja 22 minūtes (22:06), četras reizes meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Pēcspēles metienos "Devils" realizēja abus pirmos mēģinājumus un pēc diviem nesekmīgiem Bufalo kluba hokejistu mēģinājumiem nodrošināja uzvaru. Pamatlaikā un pagarinājumā "Devils" bija pārliecinošs veikto metienu pa vārtiem pārsvars 35:25.

Bufalo klubs ar 57 spēlēs gūtiem 36 punktiem arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien Filadelfijā pret "Flyers".

Ar 57 spēlēs šosezon gūtiem 14 vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm Girgensons dala "Sabres" labākā vārtu guvēja pozīcijas ar Enisu, kā arī ir komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs.