11.02.2014. 08:36
Latvijas olimpiskās hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons pēc ierašanās Sočos atzīst - Olimpiādē jūtas droši un viss izskatās sakārtots.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Pārsteidz laipnie krievi. Pirmo reizi redzu viņus laimīgus," intervijā Latvijas Televīzijai saka NHL klubu Bufalo Sabres pārstāvošais Girgensons, paužot lepnumu par iespēju spēlēt Olimpiādē. Komandas biedri no Sabres latvietim vēlējuši veiksmi un nav aizmirsuši izspert arī pa kādam jokam par drošību, stāsta Zemgus.

Bet ko viņš vēlētu Latvijas izlases līdzjutējiem? "Dzert daudz alus un izbaudīt spēli," Girgensonam pēc lieka vārda kabatā nav jālūko.

Tikmēr laikrakstam Diena Zemgus atzīst, ka nāksies atkal pierast pie laukuma izmēru maiņas: "Protams, ka laukums būs ievērojami lielāks, vajadzēs būt uzmanīgam, taču ceru, ka varēšu pacelt komandas enerģijas līmeni. Pagājušo pasaules čempionātu jau esmu aizmirsis, tāpēc pirmajā spēlē būs jāskatās, kā viss notiek uz laukuma." Uzbrucējs atzina, ka pirmdienas 50 minūšu ilgais treniņš bijis viņam pēdējā laikā smagākais - Amerikā tik ilgi netrenējas.

Pirmā spēle olimpiskajā turnīrā Latvijai jau trešdien plkst.19 pēc Latvijas laika ar Šveici.

Olimpiskajiem jaunumiem un rezultātiem sekojiet līdzi arī laikrakstā Diena un portāla Diena.lv Olimpiskajā sadaļāOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties