14.11.2014. 08:58
Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē šonakt Bufalo "Sabres" ar 3:6 atzina Minesotas "Wild" pārākumu. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš pēc spēles atzina, ka komanda pārāk daudz laika pavada aizsardzībā, līdz ar to hokejistiem vairs neatliek spēku uzbrukumam.

"Sabres" un "Wild" spēlē šonakt trīs ripas pirmā perioda sākumā tika iemestas tikai 17 sekunžu laikā, kas ir otrs ātrākais sniegums NHL vēsturē. "Tas bija diezgan traki. Kaut ko tādu hokejā pārāk bieži neredz. Tieši tāpēc tad, kad rezultāts bija 4:2, nedrīkst padoties. Īsā laika periodā var gūt daudz vārtus. Mums ir tikai jācenšas," komentēja Zemgus Girgensons, kurš šajā spurtā piedalījās ar gūtajiem vārtiem.

"Mūsu darbība aizsardzības zonā šobrīd ir briesmīga. Mēs skatāmies uz ripu vai dzenamies tai pakaļ, taču neuzvaram divcīņas. Mēs vienkārši pārāk daudz laika pavadām savā aizsardzības zonā un tieši tāpēc mēs gūstam tik daudz vārtu, cik gūstam – jo esam pārāk noguruši, lai dotos uzbrukumā," komandas sniegumu analizēja latviešu uzbrucējs.

"Mūsu komandai vajag vairāk nekā epizodiskos izrāvienus. Mums katrā spēlē vajag lielisku vārtsargu spēli un izdevušos vakaru vismaz trijām no četrām maiņām. Mums vajag, lai lieliski spēlē seši aizsargi. Tādā spēlē kā šoreiz mums cīnījās varbūt viena maiņa un divi aizsargi. Lieliski atkal bija Ristolainens un Zadorovs," atzina "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans.

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresŪdensklubs Baltezers, Senču prospekts 45, Garkalnes n., LV-2164
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties