29.11.2015. 10:09
Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo «Sabres» sestdien izbraukumā ar 4:1 apspēlēja Nešvilas «Predators», svinot otro panākumu pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs uz ledus atradās 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, lika lietā trīs spēka paņēmienus, bloķēja trīs pretinieku mestās ripas, uzvarēja 12 no 19 iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Otrajā trešdaļā Girgensons uz divām minūtēm savu komandu atstāja mazākumā, taču laukuma saimnieki viena spēlētāja pārsvaru neizmantoja.

Ar diviem precīziem metieniem uzvarētāju sastāvā izcēlās Sems Reinhārts, kurš tika nosaukts par mača spožāko zvaigzni. Pa vienam vārtu guvumam Raiena O'Reilija un Džeimija Makgina kontā.

Tikmēr «Predators» labā vienīgos vārtus guva Maiks Fišers, kas spēlēs 12. minūtē vairākumā atklāja spēles rezultātu. «Sabres» hokejisti pa diviem vārtiem guva otrajā un trešajā trešdaļā.

21 gadu vecais Girgensons šosezon piedalījies 20 mačos, kuros guvis vienus vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli, bet viņa lietderības koeficients ir -1.

Nākamo maču Bufalo hokejisti aizvadīs 1. decembrī viesos pret Detroitas «Red Wings».