07.01.2014. 21:15
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Bufalo "Sabres" 2014.gada ziemas olimpiskajās spēlēs pārstāvēs četri hokejisti, viņu vidū arī Latvijas valstsvienības uzbrucējs Zemgus Girgensons. Intervijā "Sabres" pārstāvim Denam Danlīvijam Latvijas hokejists pastāstīja, ko viņam un Latvijai nozīmē spēlēšana olimpiskajās spēlēs.

"Apzinos to, cik nozīmīgas ir olimpiskās spēles," savu gaidāmo debiju ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrā komentēja NHL kluba Bufalo "Sabres" uzbrucējs Zemgus Girgensons. "Tāpat kā iepriekš pieaugušo un junioru pasaules čempionātos, arī šoreiz man ir gods tikt iekļautam valstsvienība sastāvā."

Girgensons tāpat sacīja, ka hokeja turnīra norises brīdī Latvijā tas noteikti būs centrālais notikums. "Hokejs Latvijā ir populārākais sporta veids," norādīja 20 gadus jaunais uzbrucējs.

Tāpat Latvijas izlases hokejists norādīja uz galvenā trenera Teda Nolana atbilstību darbam: "Esam jau kādu laiku strādājuši kopā, līdz ar to viņš labi zina, kādas ir manas spējas laukumā un ārpus tā. Nolans ir labs mentors un motivētājs. Tik īsā grafikā (kā olimpiskajās spēlēs vai pasaules čempionātos) nozīmīgāks ir gribasspēks, tas, cik ļoti tu esi motivēts spēlēt. Tādējādi uzskatu, ka Nolans lieliski atbilst darbam šādās situācijās."

Girgensons nebūs vienīgais hokejists, kurš pārstāvēs Bufalo vienību olimpiskajās spēlēs. Uz Sočiem dosies arī abi pamatsastāva vārtsargi Raiens Millers (ASV) un Jūnass Enrots (Zviedrija), kā arī aizsargs Henriks Talinders (Zviedrija).

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties