18.11.2015. 10:56
Kā jau tika prognozēts, Zemgus Girgensons izlaida Bufalo «Sabres» otrdienas spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pret Rietumu konferences līderiem Dalasas «Stars».

Girgensons nespēlēja, jo bija jūtamas sekas pēc sestdien piedzīvotā trieciena spēlē ar Sanhosē «Sharks». Viņš pirmdien nepiedalījās «Sabres» ledus treniņā, pēc kura komandas galvenais treneris Dens Bailsma žurnālistiem sacīja, ka latvietis zilumu un sasitumu veidā joprojām izjūt iepriekšējās spēles sekas, taču galvas traumu viņš nav guvis.

Savainojuma dēļ Girgensons izlaida pagājušās regulārās sezonas 21 pēdējo spēli.

Cīņā pret «Sharks» pret Girgensonu spēka paņēmienu pielietoja Tomijs Vingelss, kurš pretiniekam uzskrēja virsū brīdī, kad tas bija nedaudz paklupis un līdz ar to saliecis, tāpēc Vingelss ietriecās Girgensonam kakla un galvas rajonā. Pēc trieciena trešā perioda beigu daļā Girgensons palika guļam uz ledus, taču vēlāk viņš laukumā atgriezās un spēli pabeidza.

Līdz šim Girgensons bija piedalījies visās «Sabres» spēlēs, 17 mačos gūstot vienus vārtus un reizi asistējot partneriem.

Bufalo komanda savā laukumā otrdien zaudēja ar 1:3 vārtus ielaižot jau 51. sekundē pēc Valērija Ņičuškina metiena. Trešajā periodā Džeisons Speca panāca 2:0, Raiens O'Reilijs atguva vienus vārtus, bet priekšpēdējā minūtē Tailers Segins raidīja ripu tukšos vārtos.

«Sabres» pēc vienas uzvaras atkal piedzīvoja zaudējumu, un ar 17 punktiem 18 spēlēs Austrumu konferencē ieņem 12. vietu, turpretī «Stars» izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un 19 spēlēs guvuši 30 punktus. Tikpat ir Austrumu konferences līderēm Ņujorkas «Rangers» un Monreālas «Canadiens».