12.11.2014. 07:19
Kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā mačā Teda Nolana padotie viesos ar rezultātu 1:6 kapitulēja Sentluisas «Blues» komandai.

20 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 19 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā izdarīja 5 metienus pa vārtiem, pielietoja 3 spēka paņēmienus, bloķēja 2 metienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā trešdaļā Girgensonam bija lieliska iespēja gūt vārtus. Viņš izrāvās viens pret vienu ar «Blues» vārtsargu Braienu Eliotu, taču pārspēt to neizdevās.

Ar «hattrick» uzvarētāju rindās izcēlās soms Jori Lehtera, bet trīs rezultatīvas piespēles Džeidana Švorca un Aleksa Stīna kontos.

Savukārt vienīgo precīzo metienu «Sabres» komandas labā izpildīja Tailers Eniss.

Nākamo cīņu «Sabres» aizvadīs naktī uz sestdienu, kad izbraukumā tiksies ar Minesotas «Wild» hokejistiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 8 punktiem 17 mačos ieņem pēdējo 16.vietu.

Spēles labākie momenti

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048