18.01.2014. 08:57
Latvijas izlases hokejists Zemgus Girgensons pēdējā treniņā darbojās trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Markusu Folinjo un Braienu Flinu, vēsta Nacionālās hokeja līgas kluba Bufalo "Sabres" mājaslapa.

Zemgus Girgensons pēc Teda Nolana kļūšanas par Bufalo "Sabres" pagaidu galveno treneri ilgu laiku spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā blakus Metam Mulsonam un Tailera Enisam, savukārt iepriekšējo maču pret Toronto "Maple Leafs" (3:4 bullīšos) iesāka nomināli trešajā trijniekā. Viņa partneri bija Flins un Ville Leino, bet pēdējā treniņā somu uzbrucējs darbojās otrajā trijniekā ar Stīvu Otu un Koudiju Hodžsonu un viņa vietā spēlēja Folinjo.

"Lai kurā maiņā Girgensons arī nespēlētu, domāju, ka viņa atdeve no tā nemainīsies. Vai viņš būs kopā ar Enisu vai Flinu, vai jebkuru citu, viņš darīs tieši to pašu," izmaiņas virknējumos komentēja Teds Nolans. Spēlē pret "Maple Leafs" uz pirmo maiņu pie Mulsona un Enisa tika paaugstināts Drū Stefords - pateicoties šādai rokādei, Nolans cer, ka Steforda sniegums līdz ar to uzlabosies.

Tikmēr treniņos atgriezās vairāki savainotie spēlētāji. Aizsargs Henriks Talinders, kurš ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ izlaida sešus mačus, spēlēs varētu atgriezties nākamnedēļ, savukārt uzbrucējs Kevins Porters kopā ar Koudiju Makormiku tika ievietots sarkanajā bezkontakta maiņā. Porters un Makormiks nespēlēs vēl vismaz vienu nedēļu. Aptuveni nedēļu izlaidīs arī Mets D'Agostīni, kura savainojums iepriekšējā mačā lika Nolanam spēles laikā un arī šajā treniņā pārkārtot uzbrucēju maiņas.

20 gadus vecais Zemgus Girgensons savā debijas sezonā Nacionālajā hokeja līgā ir aizvadījis 45 spēles, kuru laikā guvis četrus vārtus un izdarījis desmit rezultatīvas piespēles, ar 14 punktiem komandā ieņemot sesto vietu. Līderis ar desmit vārtiem un 13 piespēlēm ir Koudijs Hodžsons. Tāpat Girgensons ir nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -10 un ticis tikai pie divām soda minūtēm. Bufalo "Sabres" ar 32 punktiem 46 spēlēs ieņem pēdējo vietu Nacionālajā hokeja līgā.

Maiņa
Mets Mulsons - Tailers Eniss - Drū Stefords
Stīvs Ots - Koudijs Hodžsons - Ville Leino
Markuss Folinjo - Braiens Flins - Zemgus Girgensons
Džons Skots/Līnuss Ūmarks - Zenons Konopka - Mets Eliss

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresDaugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties