08.12.2014. 14:44
Zemgus Girgensons joprojām saglabā līderpozīcijas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu balsojumā, kurā ir notikušas izmaiņas viņa sekotāju secībā.

  • Girgensons un «Sabres» piekāpjas «Panthers» hokejistiem vakar
  • Girgensonam pirmais kautiņš NHL, «Sabres» piedzīvo sagrāvi 2014. g. 5. decembris
  • Girgensons par NHL Zvaigžņu spēles balsojumu: Cilvēki ir traki 2014. g. 3. decembris

Girgensons par līderi kļuva novembra beigās, bet 2. decembrī, kad NHL publiskoja balsošanas rezultātus, viņa pārsvars pār tuvāko sekotāju bija ievērojams. Pēc divām balsošanas nedēļām Bufalo «Sabres» uzbrucējs bija saņēmis 399 356 balsis, bet tobrīd tuvākajam sekotājam Monreālas «Canadiens» aizsargam P.K. Subanam bija 240 362 balsis jeb par 158 994 mazāk.

LASI CITUR: Nobalsot par NHL "All-Star" dalībniekiem

Šobrīd Subans ir noslīdējis uz piekto vietu, bet otrais balsojumā ir Čikāgas «Blackhawks» uzbrucējs Patriks Keins, kuram seko viņa komandas biedrs Džonatans Teivzs. Arī ceturto vietu ieņem Čikāgas kluba hokejists - aizsargs Dankans Keits, kas liecina, ka šīs vienības līdzjutēji ir pamatīgi sasparojušies balsošanā. Jaunākos balsošanas rezultātus NHL pagaidām nav publiskojusi.

Nav noslēpums, ka Girgensons līderpozīcijās atrodas, pateicoties Latvijas hokeja fanu aktivitātei.

Balsošana noslēgsies 1. janvārī, un seši visvairāk balsu saņēmušie pēc pozīcijas - vārtsargs, divi aizsargi un trīs uzbrucēji - garantēs sev dalību Zvaigžņu spēlē, kas 25. janvārī notiks Kolumbusā. Pārējos spēles dalībniekus noteiks līga.

Girgensons šosezon ir guvis astoņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Viņš ir Bufalo «Sabres» labākais snaiperis un otrais rezultatīvākais spēlētājs šosezon.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties