22.09.2015. 09:33
Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Bufalo Sabres komandai ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) savā laukumā pieveikt Minesotas Wild.

Girgensons veica rezultatīvu piespēli dueļa 42.minūtē, kad palīdzēja Metam Moulsonam panākt neizšķirtu 2:2, bet dažas minūtes vēlāk uzvaras vārtus mājinieku labā guva šī gada NHL drafta otrais numurs Džeks Eihels.

Tieši Eihels tika nosaukts par šī dueļa pirmo zvaigzni, turklāt viņš šīs cīņas laikā izcēlās arī ar rezultatīvu piespēli.

Girgensons šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un 30 sekundes, veicot divus metienus pa pretinieku vārtiem un pielietojot divus spēka paņēmienus. Tāpat latvieša rēķinā neitrāls lietderības koeficients, kā arī viens uzvarēts iemetiens no trim.

Pēc pamatlaika šajā duelī eksperimentālā kārtā tika izspēlēts arī papildlaiks, kurā pārāka bija Wild.

Nākamo pārbaudes maču Sabres aizvadīs trešdien, kad savā laukumā spēkosies ar Otavas Senators.

Tikmēr kļuvis zināms, ka Sanhosē Sharks vienība pirmdien uz savu fārmklubu Amerikas Hokeja līgā (AHL) Sanhosē Barracuda nosūtījusi Latvijas uzbrucēju Ņikitu Jevpalovu. Līdz ar to "Sharks" treniņnometnes sastāvā nu palicis 41 hokejists.

Arī Sharks pirmdien aizvadīja pirmo pārbaudes spēli, kad izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Vankūveras Canucks, kuras sastāvā nebija pieteikts latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

Jaunā NHL sezona sāksies 7.oktobrī.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]