14.11.2014. 07:56

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 19 minūtes (18:58), divreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Šosezon Girgensons 18 spēlēs ir iemetis četrus vārtus un veicis četras piespēles, kas viņu "Sabres" sastāvā ierindo trešajā vietā rezultativitātes rangā.

Rezultatīvā pirmās trešdaļas sākumā Girgensons otrajā minūtē asistēja Rasmusam Ristolainenam, bet piecas minūtes vēlāk ātrā uzbrukumā guva vārtus pats un panāca izlīdzinājumu 2:2. Pēc Girgensona vārtiem nevienu metienu neatvairījušo Dārsiju Kumperu mājinieku vārtos aizstāja Niklass Bekstrēms.

Vēl līdz trešdaļas beigām "Wild" nodrošināja divu vārtu pārsvaru, bet viesi savus pēdējos vārtus iemeta trešajā periodā, kad Torijs Mičels samazināja rezultāta starpību līdz 3:5. Pēdējā ripa divarpus minūtes pirms spēles beigām jau ielidoja tukšos "Sabres" vārtos. Uzvarētājiem trīs vārtus guva Nino Nīderreiters, kuru atzina par spēles spožāko zvaigzni.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka viņa vadītās komandas spēlētāji neveiksmīgi darbojās aizsardzībā. Taču pēc 13 spēļu pārtraukuma Bufalo klubs spēja gūt vārtus pirmajā trešdaļā.

Bufalo klubs ar 18 spēlēs gūtiem astoņiem punktiem ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē, kā arī līgas absolūtajā vērtējumā. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Toronto "Maple Leafs".

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga