27.02.2014. 06:29

, LSM.LV - Sports

Laukumā Girgensons pavadīja 14 minūtes (14:09), divreiz meta pa vārtiem, spēka paņēmienus neveica, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +2. Par mača labāko spēlētāju nosauca "Sabres" hokejistu Braienu Flinnu.

Girgensons jau 4. minūtē ar plaukstas metienu no vārtu priekšas atklāja rezultātu, turklāt otrās trešdaļas vidū laukuma saimnieki bija vadībā ar 3:1, taču "Bruins" pēdējā trešdaļā spēja pārņemt vadību. "Sabres" no zaudējuma pamatlaikā izglāba Mets Molsons, kurš 53 sekundes pirms perioda beigām raidīja vārtos vārtsarga Čada Džonsons atsisto ripu pēc Girgensona metiena. Pagarinājuma pirmajā minūtē viesiem uzvaras vārtus guva Mets d'Agostini.

NHL debijas sezonā Girgensons 58 spēlēs ir guvis sešus vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles. "Sabres" ar 59 spēlēs gūtiem 42 punktiem un 17 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Arī nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs mājās piektdien pret Sanhosē "Sharks".