13.07.2012. 09:44
Latvijas jaunais hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien izcēlās ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo "Sabres" treniņspēlē, vēsta kluba oficiālā mājaslapa internetā.

Girgensons ar gūtajiem vārtiem palīdzēja "Sabres" zilajās formās tērptajai komandai ar rezultātu 7:3 (0:1, 3:1, 4:1) pārspēt zelta formās tērpto komandu.

Latvijas uzbrucējs ar vārtu guvumu izcēlās otrā perioda otrajā minūtē, panākot neizšķirtu rezultātu 1:1.

"Domāju, ka man šodien veicās ļoti labi, un arī citi spēlētāji parādīja labu sniegumu," pēc mača teica Latvijas uzbrucējs. "Jā, man izdevās gūt labus vārtus. Saņēmu piespēli un pārvērtu tos gūtos vārtos.

Vēl pēcspēles intervijā Girgensons atzina, ka piektdien izlems, vai viņš centīsies iekļūt "Sabres" komandā vai dosies uz Vermontas universitāti, kas spēlē Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) pirmajā divīzijā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga