04.01.2017. 07:54
Ar precīzu metienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcēlās Bufalo «Sabres» komandas latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Aizvadītajā duelī «Sabres» hokejisti ar rezultātu 4:1 viesos apspēlēja Ņujorkas «Rangers» vienību.

Girgensons precīzs bija pirmās trešdaļas 13.minūtē, kad lieliski apmānīja «Rangers» vārtsargu Henriku Lundkvistu un no neērtās puses ripu raidīja vārtu stūrī.

Latvietis laukumā pavadīja 15 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un  spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl «Sabres» komandas labā vārtus guva Evanders Keins, Džeiks Aikls un Džastins Beilijs, bet «Rangers» komandā precīzs bija Niks Holdens.

Šīs sezonas 37 NHL mačos latvietis guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, kā arī iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -5.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs naktī uz piektdienu, spēkojoties ar Čikāgas «Blackahwawks» komandu.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 36 punktiem 37 cīņās atrodas 16.pozīcijā.

Citā NHL otrdienas spēlē rezervē kārtējo reizi palika latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet viņa pārstāvētā Tampabejas «Lightning» komanda ar 4:6 atzina Vinipegas «Jets» pārākumu.