07.03.2014. 07:48

• Girgensona un «Sabres» uzvaru sērija pārtrūkst Dalasā 2014. g. 4. marts
  • Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» uzvarā 2014. g. 1. marts

Aizvadītajā cīņā Teda Nolana padotie ar 3:1 viesos uzveica Tampabejas «Lightning» hokejistus.

20 gadus vecais Girgensons laukumā pavadīja tikai 6 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu un paspēja nopelnīt pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Traumu latvietis guva otrajā trešdaļā, bet trešajā periodā viņš laukumā vairs neatgriezās. Pēc mača Nolans nekonkretizēja savainojuma nopietnību, taču atzina, ka Girgensonam, visticamāk, nāksies izlaist nākamo spēli.

Vārtus uzvarētāju rindās guva Koudijs Hodžsons, Tailers Maiers un Niks Foliņjo. Savukārt mājiniekiem ar vienīgo precīzo metienu izcēlās Tailers Džonsons.

Nākamo maču «Sabres» hokejisti aizvadīs jau šonakt, kad izbraukumā tiksies ar Floridas «Patnhers» vienību.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 46 punktiem 62 mačos ieņem pēdējo, 15.vietu.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933