14.04.2014. 08:09

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ņujorkas «Islanders», bet Girgensons nospēlēja nedaudz vairāk par 20 minūtēm, turklāt šajā mačā viņš bija viens no kapteiņa asistentiem.

Latviešu uzbrucējs sezonas pēdējā spēlē izdarīja trīs metienus, izpildīja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja 38% iemetienu.

Mājinieku labā vārtus guva  Džeimijs Makbeins, Mets Eliss un Torijs Mičels. «Islanders» rindās pamatlaikā divreiz precīzs bija Anderss Lī, bet vienus vārtus guva Broks Nelsons, kurš nodrošināja uzvaru arī «bullīšu» sērijā.

Savā debijas sezonā NHL 20 gadus vecais Girgensons  piedalījās 70 mačos, guva astoņus vārtus un atdeva 14 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 14 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -6.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 52 punktiem 82 spēlēs ieņēma pēdējo, 16. vietu, turklāt palika pēdējā vietā arī visā līgā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933