28.12.2014. 08:08

, LSM.LV - Sports

"Islanders" vēl trešā perioda sākumā bija vadībā ar 3:0, taču viesi nespēja pārsvaru noturēt. Pēc Girgensona metiena, "Sabres" spēlējot skaitliskā mazākumā, rezultāta starpība trešdaļas vidū jau saruka līdz minimumam, bet neizšķirtu divas minūtes vēlāk panāca Kriss Stjuarts. Girgensons pēc Nikolā Delorjē tālas piespēles individuālā izrāvienā cīņā ar aizsargu spēja raidīt ripu Kevina Polēna vārtos.

Pēcspēles metienos vienīgais precīzs bija Tailers Eniss, savukārt Girgensona mēģinājums rezultātu neizmainīja. Girgensons spēlēja 19 minūtes (18:58), četras reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles atzina, ka vairāki viņa vadītie hokejisti ir būtiski uzlabojuši sniegumu, bet Girgensons ir sasniedzis jaunu līmeni.

Šosezon 36 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis 10 vārtu un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 36 spēlēs gūtu 31 punktu ieņem 14. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā sasniedza 26.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" hokejisti aizvadīs pirmdien Otavā pret "Senators".