08.02.2015. 08:48
Ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz svētdienu izcēlās Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo «Sabres» komandai ar 3:2 savā laukumā palīdzēja pieveikt Dalasas «Stars» vienību.

Latvijas uzbrucējs vārtus guva otrās trešdaļas 6. minūtē, kas no vārtu priekšas, izvirzīja savu komandu vadībā ar rezultātu 3:0. Pēcāk viesi divas ripas atspēlēja, taču neizšķirtu panākt nespēja.

21 gadu vecais latvietis laukumā pavadīja 20 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā veica 2 metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja 2 metienus un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās komandas līderis Tailers Eniss un aizsargs Tailers Maiers, kuram asistēja Girgensons. Tas notika mača 19. minūtē, kad tika atklāts spēles rezultāts.

Šīs sezonas 53 NHL cīņās Girgensons izcēlies ar 14 vārtu guvumiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -15.

Tikmēr citā mačā ļoti pārliecinošu uzvaru bez Ronalda Ķēniņa ierindā izcīnīja Vankūveras «Canucks» hokejisti, kas ar 5:0 savu skatītāju priekšā sagrāva Pitsburgas «Penguins».

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933