03.10.2015. 09:03
Ar gūtiem vārtiem gatavošanās ciklā Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunajai sezonai naktī uz sestdienu izcēlās Bufalo «Sabres» uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā vienība ar 4:6 savā laukumā pārbaudes spēlē piekāpās Kolumbusas «Blue Jackets».

21 gadu vecais latvietis ar precīzu metienu izcēlās trešās trešdaļas piektajā minūtē, kad neatvairāmi meta no iemetiena apļa vidus. Tobrīd rezultāts kļuva 2:5 «Blue Jackets» labā.

Girgensons uz ledus pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, lika lieta vienu spēka paņēmienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikai trim «Sabres» hokejistiem šis rādītājs bija pozitīvs.

Latvijas uzbrucējam pārbaudes spēļu ciklā šis bija otrais vārtu guvums.

Septiņās pārbaudes spēlēs «Sabres» komanda izcīnīja četras uzvaras. Jauno NHL regulāro čempionātu Bufalo hokejisti sāks 8. oktobrī savā laukumā pret Otavas «Senators».

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa