03.01.2014. 08:18

• Ietekmīgs portāls Girgensonu atzīst par labāko «Sabres» leģionāru 2014. g. 1. janvāris
  • Girgensonam neveiksmīgs sniegums «Sabres» «sausajā» zaudējumā 2014. g. 1. janvāris

Aizvadītajā mačā Teda Nolana padotie ar 1:4 viesos kapitulēja Minesotas «Wild» hokejistiem.

19 gadus vecais Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -3.

Latvietis nospēlēja arī 3 minūtes un 56 sekundes mazākuma brigādē, tomēr vairākumā «Sabres» treneri Girgensonam atkal nedeva iespēju sevi apliecināt.

Uzvarētāju labā ar vārtu guvumiem izcēlās Marko Skandella, Kails Brodziaks, Džeisons Pomonvills un Džeisons Zukers, bet «Sabres» vienīgos vārtus guva Mets Eliss.

Šīs sezonas 40 NHL mačos Girgensons izcēlies ar 4 vārtu guvumiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -8.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Ņūdžērsijas «Devils» komandu.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā ar 26 punktiem 41 spēlē ieņem pēdējo, astoto pozīciju.