28.11.2013. 07:09
Piekto neveiksmi pēc kārtas trešdien NHL regulārā turnīra spēlē piedzīvoja talantīgā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda. Teda Nolana vadītie Sabres savā laukumā ar 1:3 atzina Monreālas Canadiens pārākumu - pretiniekiem tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Arī šoreiz Sabres pierādīja, ka, diemžēl, ne velti ir vājākā komanda uzbrukumā visā līgā, jo kārtējo reizi pretinieku vārtsargu pārspēja tikai vienreiz - spēles 38.minūtē to paveica Mets Molsons. Tiesa, līdz tam Alekss Galčeņuks un Deivids Dešarnē jau bija pa reizei sarūgtinājuši Sabres vārtsargu Raienu Mlleru, bet pašā mača izskaņā Brendans Galahers vairākumā to paveica arī trešo reizi. Canadiens uzvarēja ar 3:1, sagādājot Sabres 21.zaudējumu 26 šīs sezonas spēlēs.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes (1:29 mazākumā, 1:09 vairākumā), reizi meta pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Sezonas 25 spēlēs viņam 6 (1+5) punkti un -3 lietderība, kas ir viens no labākajiem rādītājiem komandā starp pamatsastāva spēlētājiem.

Sabres 26 mačos pratuši tikt vien pie 11 punktiem un guvuši tikai 45 vārtus, atrodoties pārliecinoši pēdējā vietā kā Austrumu konferences, tā visas līgas kopvērtējumā. Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Teda Nolana vadībā klubs sešos mačos ticis pie vienas uzvaras.

Nākošo spēli Sabres aizvadī piektdien, kad pie sevis uzņems Toronto Maple Leafs.