17.10.2016. 07:34

, LSM.LV - Sports

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku raidījumu. Tāpat latvietis uzvarēja 40% iemetienu un pamanījās nopelnīt negatīvu lietderības koeficientu -2, kas bija sliktākais komandā.

Mača sākumā pēc Kaila Okposo un Raiena O'Railija metieniem "Sabres" panāca 2:0, taču pirmās trešdaļas izskaņā "Oilers" atbildēja ar Benuā Pulio un Milana Lučica precīzajiem raidījumiem, kas ļāva panākt neizšķirtu.

Turpinājums gan krietni veiksmīgāks izrādījās "Sabres" komandai, kas turpmākajos divos periodos guva četrus bezatbildes vārtus.

Pa diviem vārtiem šajā spēlē guva O'Railijs, kuram turklāt arī divas rezultatīvas piespēles, un pieredzējušais Braiens Džionta. Zīmīgi, ka O'Ralijs savus otros vārtus otrajā trešdaļā guva no laukuma centra.

"Sabres" komanda tikusi pie pirmās uzvaras šosezon aizvadītajās divās spēlēs, kas tai Austrumu konferences kopvērtējumā ļauj atrasties devītajā vietā, kamēr Atlantijas divīzijā tā ir sestā.

Tikmēr "Oilers" cietusi pirmo zaudējumu trīs mačos.

Nākamo maču "Sabres" hokejisti, kuri pagaidām spiesti spēlēt bez saviem līderiem Džeka Aikela un Evandera Keina, aizvadīs otrdien, kad viesosies pie Kalgari "Flames".

Iepriekšējā sezonā "Sabres" jau piekto gadu pēc kārtas nespēja kvalificēties Stenlija kausa izcīņai, kamēr Girgensons, NHL aizvadot savu trešo sezonu, 71 spēlē atzīmējās ar septiņiem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Tā bija viņa mazrezultatīvākā sezona, bet šovasar viņš ar Bufalo klubu pagarināja līgumu uz vienu gadu.

Girgensons šobrīd ir vienīgais Latvijas hokejists, kurš spēlē NHL.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009